تبلیغات
زنان در صنعت ساخت Woman in Architecture, Engineering and Construction (AEC) Industry - زنان و خانواده در سند مهندسی فرهنگی

درحال مشاهده: زنان در صنعت ساخت Woman in Architecture, Engineering and Construction (AEC) Industry - زنان و خانواده در سند مهندسی فرهنگی

ادعونیاهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

زنان و خانواده در سند مهندسی فرهنگی

شنبه 5 تیر 1395
21:06
امیرحسین ستوده بیدختی
به گزارش ایرنا براساس اعلام روز سه شنبه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی،

تاکید بر وظایف خانواده و آموزش و پرورش و نقش ائمه جمعه و جماعات و رسانه‌ها درآموزش و اطلاع‌رسانی احکام دینی نیز از دیگر مباحث این جلسه بود.

اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده همچنین درخصوص همکاری در برگزاری اجلاس ‘زنان بیداری اسلامی’ اعلام آمادگی کردند.

در ادامه جلسه موضوع زنان و خانواده در سند مهندسی فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضا نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون احیای کرامت ذاتی، هویت‌بخشی و زمینه‌سازی رشد و تعالی زن در تمامی ابعاد و مبارزه با رویکرد ابزاری به زن و تکریم و نهادینه‌سازی ترویج نقش همسری، مادری و تربیتی زن در خانواده همراه با حضور اجتماعی متناسب با شان ایشان بیان داشتند.

متناسب‌سازی سیاست‌گذاری‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات دستگاه‌ها با وظایف و نقش‌های فردی، خانوادگی و اجتماعی زنان، نقد فعال جایگاه و وضعیت زنان و جریان‌های فمینیستی در غرب و پاسخگویی مؤثر به شبهات در سطوح ملی و فراملی و ارائه راهکار بر مبنای آموزه‌های اسلامی و استیفای حقوق شرعی و قانونی زنان در ابعاد فردی، اجتماعی، خانوادگی نیز از مباحث مطرح شده از سوی اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی در این نشست بود.
منبع:ایرنا

برچسب ها:زنان و خانواده ،

زنان در صنعت ساخت Woman in Architecture, Engineering and Construction (AEC) Industry - زنان و خانواده در سند مهندسی فرهنگی


زنان در صنعت ساخت Woman in Architecture, Engineering and Construction (AEC) Industry - زنان و خانواده در سند مهندسی فرهنگی ,سایت زنان در صنعت ساخت با هدف پرداختن به مسائل حوزه زنان در صنعت ساخت شروع به فعالیت نموده است،سعی بر آن است که مطالب در دسته بندی هایی همچون؛ اخبار مربوطه، مقالات، نظر کارشناسان، معرفی زنان موفق، مشکلات زنان در صنایع دیگر، فعالیت زنان در صنعت ساخت و ساز دیگر کشورها و موارد مشابه جهت افزایش آگاهی عمومی باشد.
این سایت به صورت دانشجویی اداره شده و به عنوان بخشی از تحقیقات دانشجویی در دوره کارشناسی ارشد جهت بحث و تبادل نظر با صاحب نظران و خبرگان این حوزه فعالیت مینماید.
باتشکر
محقق:اعظم کریمی محمد آبادی
انتشار اخبارهای مرتبط در سایت ها و وبلاگ ها:امیرحسین ستوده بیدختی
زنان در صنعت ساخت Woman in Architecture, Engineering and Construction (AEC) Industry
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به زنان در صنعت ساخت Woman in Architecture, Engineering and Construction (AEC) Industry است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|